Villa Tatili Nedir ?

Eğer sizde yaz tatillerinizin monotonlaştığını ve keyif vermediğini düşünüyor ve farklı bir şeyler arıyorsanız, alternatif bir tatil türü olan "villa tatili" ni denemenizi tavsiye ediyoruz.

Villa Tatili Nedir ?
Özellikle yaz aylarında, klasik otel ya da tatil köylerine alternatif olarak geliştirilen bir tatil şeklidir. Avrupa'lı turistlerle uzun yıllardır yapılmakta olan bu tatil organizasyonuna son yıllarda yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızdan sonra yurt içinde yaşayan vatandaşlarımızın ilgisi artmaya başlamıştır.

Villa Tatili, bir villanın içindeki tüm eşyalarıyla, varsa özel havuz ve bahçesiyle en az 1 hafta süreyle kiralanması şeklinde yapılmaktadır. Villa tatilinin en önemli özelliği kısıtlamanın olmadığı, en özgür tatil şekli olmasıdır.

Otellerdeki gibi herhangi bir kısıtlama olmaksızın, yemek ya da diğer aktivitelerin saatlerine uymadan, sıra beklemeden, istediğiniz şekil ve zamanda istediğinizi yapmak ya da istediğiniz yemeği yapıp, istediğiniz saatte yiyebilme özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. En önemlisi ise aileniz ya da arkadaş grubunuzla başbaşa tatil yapabilme lüksü sunar.

Villalarımızın hepsinde mobilya, beyaz eşya ve mutfak araç gereçleri tamdır. Genellikle tüm odalar klimalıdır. Bizim için önemli olan misafirlerimizin en az eşya ile evlerimize gelebilmelerini sağlamaktır. Bunun için; 2 yatak odalıdan 7 yatak odalıya kadar her sayıda misafiri ağırlayabilecek, özel havuzlu müstakil villalar ve ortak havuz paylaşan evlerde konaklayan ailelerin her türlü gereksinimini sağlayacak tüm eşyalar fazlasıyla bulunmaktadır.Portföyümüzde kalabalık ailelere, muhafazakar ailelere, balayı çiftlerine ve her bütçeye uygun villalar bulunmaktadır. Yapacağınız tek şey internet sitemizdeki beğendiğiniz lüks müstakil villa, ortak havuzlu villa ya da apartlardan birini seçerek telefon, mail ya da web sitemizdeki rezervasyon formuyla istediğiniz tarih aralığını belirterek rezervasyon talebinde bulunmaktır.

Villada Tatil Seçenekleri

- Özel havuzlu villalar : Sadece sizin kullanımınıza sunulan müstakil yüzme havuzu olan villalardır. Canınız istediği zaman havuzunuza girerek serinleyebilirsiniz.

- Özel yüzme havuzu dışarıdan gözükmeyen villalar : Bu tarz villaların sayısı oldukça azdır ve özel konuma sahiptirler. Havuzunun dışarıdan gözükmemesi özelliği ile kapalı, muhafazakar aileler için çok güzel bir alternatif tatil seçeneği oluşturmaktadırlar.

- Balayı villaları : Balayı çiftleri için muhteşem villalar mevcuttur. Bu tarz villalar genellikle 2 kişilik olup özel havuzu dışarıdan gözükmeyen villalardır ve balayı çiftlerinin rahatça tatillerini yapmalarına olanak sağlar.