Araç Kiralama Şartları

- Araç kiralama yaşı en az 20 olup, kiralayanın geçerli ehliyeti olması gerekmektedir.


- Araç kiralama süresi en az 3 gündür. 2 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.


- Araç kiralamalarında kredi kartı olması zorumludur. Olmaması durumunda araç teslim edilmez.


- Uzun süreli kiralamalar için özel fiyat uygulanır. ( 2 hafta ve daha uzun kiralamalar için)


- Kiralayan dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi için diğer kullanıcıların da geçerli sürücü belgesi olması, geçerli kimlik ve ehliyet bilgilerinin araç kiralama sözleşmesine eklenmesi gerekmektedir.  Bir kaza durumunda aracı kaydı olmayan sürücünün kullandığı tespit edildiği takdirde tüm sigorta ve yükümlülükler geçerliğini kaybeder. Kaza sonucunda ortaya çıkan tüm zarar ve hasarlar kiralayan tarafından karşılanmak zorundadır.


- Araç kiralama bedellerine  sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve  kasko dahildir.


- Kiralanan araçla ilgili oluşabilecek trafik cezaları kiralayan tarafından ödenir.


- Kiralama bedellerinin ödenmesinde  kredi kartları ya da nakit ödeme  kabul edilir.


- Trafik kurallarının ihlali nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk ve ceza kiralayanın sorumluluğundadır. Araçların herhangi bir nedenle  resmi ve idari makamlar tarafından alıkonması halinde geçen süreler, sözleşme süresine dahil edilir ve bedeli kiralayandan tahsil edilir.

Lütfen Dikkat :

SİGORTALARIN GEÇERLİ OLABİLMESİ İÇİN, KAZA VEYA HASAR DURUMUNDA SÜRÜCÜNÜN ALKOL VEYA UYUŞTURUCU ETKİSİ ALTINDA OLMAMASI, YASAL HIZ SINIRLARINI AŞMAMIŞ OLMASI VE ARAÇ KAZA YERİNDEN KALDIRILMADAN ÖNCE MUTLAKA POLİS VEYA JANDARMAYA KAZA TESPİT TUTANAĞININ TUTTURULMASI GEREKLİDİR. AKSİ HALDE TÜM SİGORTALAR GEÇERSİZ OLACAKTIR.