Özel Havuzlu Villa Kiralama Bitez Turizm Ayrıcalığıyla

     Kalabalıktan uzak, hayalinizdeki tatili yaşayabileceğiniz ısıtmalı yüzme havuzlu muhafazakar ailelerin tercihi kiralık villalarımız ile her bütçeye uygun kiralık balayı villaları, kiralık muhafazakar villalar, kiralık lüks villalar, kiralık standart aile villalarımız ve kiralık kış tatili villaları konseptlerimizden tercih ettiğiniz biri ile akdeniz ve ege kıyılarında Bitez Turizm hizmetinizde. Size özel kiralık villanızda geçireceğiniz kaliteli zaman ile aileniz ve dostlarınızla yaşayacağınız tatil keyfinin paha biçilemez olduğunu biliyoruz ve buna uygun tüm şartları sizlere sunuyoruz.

     Sitemizin arama bölümünden size en uygun kiralık tatil konseptine sahip villanızı bulabilir, her kiralık villaya ait sayfanın yorum bölümünden sizden önceki müşterilerimizin yaşadığı tatil deneyimini iyisi ve kötüsü ile okuyarak değerlendirme yapabilirsiniz

Keyifli ve iyi tatiller dileğimizle.

News

Latest Customer Contents

 • M saltuk deniz , Villa Alper

  "Selamlar Balayı için deniz kenarı bir villa düşünüyorduk.Bize arkadaşımız önermişti bitez turizmi.Siteden baktığımızda uygun tarihlerde villa A..."

 • Frederic Seweryn , Villa Göcek Bay

  "We travelled the world, passionate about food, hospitality and culture and, as life goes on, our family expanded and our parents are getting more fragile."

 • Yasmina Ben Daoued , Villa Taner

  "I'm sure you''ll definitely see members of our family back! It''s a great concept. My brother and his wife enjoyed their holiday very much. I want to thank you ..."

 1. You can type the villa name here and then click to search buton to go that villa page directly.

 2. You can select the villa type here.

 3. You can select the person capacity here.
  At the next field you can select the reservation's start date and press Search button.

 4. Here you can select the reservation's start date.